Programma West-Friesland Cup MO15


  • De poulewedstrijden vinden na loting plaats in april 2018.

  • De wedstrijden vinden in principe plaats op woensdagavonden.


Poule A

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Woensdag 11 April 19:00 VV Berkhout SC Spirit '30 2-2 4-2 Clubscheidsrechter
Donderdag 12 april 19:00 De Zouaven MO15-1 Strandvogels 0-1 5-5 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 SC Spirit '30 De Zouaven MO15-1 0-1 1-3 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 Strandvogels VV Berkhout 4-2 2-1 Clubscheidsrechter
Maandag 23 april 18:30 SC Spirit '30 Strandvogels 3-2 1-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 25 april 19:00 VV Berkhout De Zouaven MO15-1 2-2 2-4 Clubscheidsrechter

Poule B

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Woensdag 11 april 19:00 Grasshoppers Victoria O 2-4 4-4 Clubscheidsrechter
Woensdag 11 april 19:00 Kwiek West Frisia/Dindua 2 1-1 3-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 Victoria O Kwiek 0-1 2-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 West Frisia/Dindua 2 Grasshoppers 2-0 3-5 Clubscheidsrechter
Woensdag 25 april 19:00 Kwiek Grasshoppers 3-2 4-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 24 april 19:00 West Frisia/Dindua 2 Victoria O 5-4 2-2 Clubscheidsrechter

Poule C

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Woensdag 11 april 19:00 Reiger Boys RKEDO 1-2 4-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 11 april 19:00 VVS '46 Always Forward 1-4 4-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 RKEDO VVS '46 5-0 2-1 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 Always Forward Reiger Boys 2-2 1-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 25 april 19:00 VVS '46 Reiger Boys 0-4 3-3 Clubscheidsrechter
Woensdag 25april 19:00 RKEDO Always Forward 2-0 3-3 Clubscheidsrechter

Poule D

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Woensdag 11 april 19:00 DESS WSW 2-1 4-1 Clubscheidsrechter
Woensdag 11 april 19:00 West Frisia/Dindua 3 De Zouaven MO15-2 2-1 3-2 Clubscheidsrechter
Donderdag 19 april 19:00 De Zouaven MO15-2 DESS 2-4 5-3 Clubscheidsrechter
Woensdag 18 april 19:00 WSW West Frisia/Dindua 3 3-1 1-3 Clubscheidsrechter
Woensdag 25 april 19:00 De Zouaven MO15-2 WSW 1-2 1-4 Clubscheidsrechter
Woensdag 25 april 19:00 DESS West Frisia/Dindua 3 4-0 1-2 Clubscheidsrechter