Programma West-Friesland Cup JO15


  • De poulewedstrijden vinden na loting plaats vanaf 2 april

  • De wedstrijden vinden in principe plaats op dinsdagavonden.

  • Uitslagen van de wedstrijden zo snel mogelijk versturen naar de website beheerder via Sms of WhatsApp via: 06-28720921

Poule A

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Dinsdag 23 april 2019 19:00 De Valken JO15-1 Grasshoppers JO15-1 2-2 3-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 vrij De Zouaven JO14-2 Clubscheidsrechter
Woensdag 10 april 2019 19:00 De Zouaven JO14-2 De Valken JO15-1 1-3 2-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 9 april 2019 19:00 vrij Grasshoppers JO15-1 Clubscheidsrechter
Vrijdag 19 april 2019 19:00 Grasshoppers JO15-1 De Zouaven JO14-2 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 vrij De Valken JO15-1 Clubscheidsrechter

Poule B

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 vrij Sporting Andijk JO15-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 SC Spirit JO15-1 West-Frisia JO15-1 6-1 5-4 Clubscheidsrechter
Dinsdag 9 april 2019 19:00 vrij West-Frisia JO15-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 9 april 2019 19:00 Sporting Andijk JO15-1 SC Spirit JO15-1 5-0 5-2 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 vrij SC Spirit JO15-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 West-Frisia JO15-1 Sporting Andijk JO15-1 Clubscheidsrechter

Poule C*

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 De Zouaven JO15-2 Dindua JO15-1 0-4 4-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 Spartanen JO15-1 Zwaluwen JO14-1 7-2 4-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 9 april 2019 19:00 Dindua JO15-1 Spartanen JO15-1 1-1 2-2 Clubscheidsrechter
Dinsdag 9 april 2019 19.30 Zwauluwen JO14-1 De Zouaven JO15-2 2-10 2-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 Dindua JO15-1 Zwaluwen JO14-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 Spartanen JO15-1 De Zouaven JO15-2 Clubscheidsrechter

Poule D*

Datum Aanvang Thuis Uit Uitslag Uitslag strafschoppen Scheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 FC Medemblik JO15-1 Always Forward JO15-3 6-1 3-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 2 april 2019 19:00 Victoria O JO15-1 Strandvogels JO15-1 7-0 Clubscheidsrechter
Vrijdag 26 april 2019 19:00 Always Forward JO15-3 Victoria O JO15-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 9 april 2019 19:00 Strandvogels JO15-1 FC Medemblik JO15-1 3-1 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 Strandvogels JO15-1 Always Forward JO15-3 Clubscheidsrechter
Dinsdag 16 april 2019 19:00 Victoria O JO15-1 FC Medemblik JO15-1 4-0 2-4 Clubscheidsrechter